Yaşam

Amerikalı fenomen aynı gün 10 kadınla evlendi

Aynı gün on farklı kadınla evlenen Afrikalı-Amerikalı genç bir adamın evliliği internette büyük ilgi gördü ve birçok internet kullanıcısı onun bununla nasıl başa çıkacağını merak etti.

Düğün töreninin ardından fotoğraf çekimi için 10 karısının önünde diz çöken ve bir tanesi dizlerinin üzerine oturan adamın 13 saniyelik görüntüleri var.

Bu adamın çok eşliliği ve birden fazla eşe izin verilen ülkelerde bile nadir görülen çok eşliliği, sosyal medya kullanıcılarını konuşmaya sevk etti.

İlgili bir haberde, törende aynı gün üç kadınla evlenen çok eşli bir erkek, birçok kadının çaresizce evlenmeyi beklediğini, erkeklerin bu fazladan yararlanmak için daha fazlasına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Tanzanya’nın Katavi eyaletine bağlı Mpanda Belediyesi’nden Athuman Yengayenga isimli Müslüman bir adam, Millard Ayo’nun YouTube kanalına verdiği röportajda üç eşi olduğunu ancak en azından ona ulaşmayı hedeflediğini açıkladı.

“Bu üçü de yetmez. Evlenmeyi bekleyen çok kadın var. Aramaya gerek kalmayacak, konuşup fikir belirtmek lazım. Erkekleri uyarmak istiyorum, bu fırsatı değerlendirmemeleri lazım. Hazır olduklarında saldırmak için” dedi röportajında.

Yengayenga, daha fazla eşe sahip olmaya hazır olduğunu ancak aslında sahip olduğu üç eşinin onayına ihtiyacı olduğunu, çünkü konutundaki huzur ve uyumun kendisi için çok değerli olduğunu sözlerine ekledi.

“Evet derlerse devam ederim. Bekleyelim derlerse ben de onları dinlemeye hazırım çünkü birlikte uyum içinde yaşamaları gerekiyor. Birbirlerini sevmeleri, birlikte olmaları ve mutlu olmaları gerekiyor.”

Şu anda Fatuma Rafaeli, Asha Pius ve Mariam John vardiya ortasında çalışıyor ve her biriyle haftada iki gün geçiriyor.

Ona göre, üç karısı da gerilimi önlemek için yeterince ilgi gösterdiğinden emin oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu