Teknoloji

Rocksteady: Suicide Squad Hikaye Açısından En Büyük Oyunumuz

 
Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady, yakında çıkacak olan Suicide Squad: Kill The Justice League için çeşitli açıklamalarda bulundu. Grup, oyunun hikaye açısından en büyük projelerinden biri olduğunu iddia ediyor.
 
Suicide Squad: Kill The Justice League eleştirilerin odağında olan bir yapım
 
 
 
Yayınlanmadan önce yayınlanan fragmanları ve oyun içi içerikleriyle eleştiri odağı haline gelen Suicide Squad: Kill The Justice League, bizlere bir nişancı ve aksiyon deneyimi sunmayı amaçlıyor. Oyunda ikonik kötü karakterleri kontrol ediyoruz ve Justice League’i ortadan kaldırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak üzere yola çıkıyoruz.
 
Geliştirici ekip Rocksteady, böyle bir yapıya sahip olan oyun için arka planda yer alan karakterlerin hikayesine oldukça fazla emek harcadıklarını, bu oyunun hikaye açısından diğer oyunlara göre daha fazla yer kapladığını belirtti.
 
Açıklamalarda şu ifadelere yer verildi: “Batman serisine ilham veren DNA’mızla bu oyuna ilham vermeye hazırlanıyoruz. Oyundaki hikayenin ve karakterlerin temelleri çok sağlam atıldı. En büyük oyunlarımızdan biri olacak.” Hikaye açısından.”
 

Suicide Squad: Kill The Justice League, 2 Şubat 2024’te PlayStation 5, Xbox Series ve PC için yayınlanmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu